Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni abban az ügyben hogy, tele volt a C meghajtóm a gép felajánlotta hogy töröl egy-két dolgot de letörölt valamit ami kellett ahoz hogy elinduljanak a játékok (? )

Figyelt kérdés

2015.12.19-én történt és azóta nem nagyon tudok semmit csinálni vele, neten is csak a videók inulnak el. A crysis 2 ezt írja mikor elindítanám:

Unsupported video card detected! continuing to run might lead to unexpocted results ro crashes. please check the manual for further information on hardware requirements.


"Szabványos VHA grafikus adapter" [vendor id=0x1002, device id=0x6610]


Szóval igen ezt írja ki hacsak nem írtam el valamit.



2015. dec. 20. 09:29
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Videokártya driver-t telepítsd újra.


Milyen program ajánlotta fel hogy takarít?

(a rendszer beépített összetevői nem hiszem hogy ilyesmit kitörölnének) CCleaner, vagy Advanced System Care, egyéb?

2015. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!