Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ki húzom a töltött a...

Armagedon666 kérdése:

Ha ki húzom a töltött a laptopbol el megy a kép sötét lesz fekete mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
érdeklődnék szeretnék nekem van egy laptopom és vanak problémák vele egy Asus a54h típusú. ha ki húzom a töltött és ha pl nézek egy filmet el sötétül a kijelzö de minden megy ugyan úgy a film is csak sötét a kijelzö ha vissza dugom a töltött megint van kép,már újra telepítettem minden beállításokat úgy állítottam hogy telepről menjen ne hálózati töltöröl de ugyan az a probléma ha ki húzom a tápot (töltött) nincs kép, de hang van ha éppen egy filmet nézek semmi sem áll le a gépben csak a kijelzö el sötétül ha vissza dugom akkor meg megint van kép esetleg mi lehet a probléma

2015. dec. 31. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha új laptop, akkor gyári hibás szerintem, ha régebben nem csinálta, akkor is lehet gyári hibás, de kiseb az esélye, az biztos hogy nem szoftveres a hiba, talán valami áramköri probléma lehet :/ vidd szervízbe, ott többet tudnak majd mondani :)
2015. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!