Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így,2016 elején érdemes lehet...

Így,2016 elején érdemes lehet még egy xbox360/ps3 beruházás? PS4/Xbox One warez gondolom még nem lehetőség.

Figyelt kérdés
Illetve ehhez tartozik a másik kérdésem, hogy ha 2014-ben 40.000ért lehetett venni új 360 Slimet, akkor most miért 60.000 Ft?

2016. jan. 16. 16:44
 1/7 Trevor. ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy nem jönnek már rá nagyon játékok, de a régiekkel elvagy, akkor megérheti, de inkább csak használtan.

Azért drágább gondolom, mert gyenge a forint és erős a dollár.

2016. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne viccelj. Az akárhogy nézzük, 50%-os inflációt jelentene 2 év alatt. Ilyen iramban gyorsan vége lenne ennek a szép kis gazdaságnak, mint olyan. :)

Régebbi játékok terén döntésképtelen vagyok, mert nagyon vonz az Uncharted-széria, de ugyanakkor a Forzát is imádom.

2016. jan. 16. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Előzőekre már nem adnak ki semmit, utóbbiak pedig még nem törhetők.

Ha warezolni akarsz játsszál PC-n még indig azon a egyszerűbb.

2016. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azon a legegyszerűbb


bocs

2016. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi játék nem érkezik már rájuk? :o Azért húz a szívem az old-gen felé, mert régen is nagyon szerettem azokat a kontrollereket, illetve nyilván olcsóbban jönnék ki warezból. Next-Gen esetén viszont a gépek is drágák, és ahogy nézem a játékok is 10-15k. :(
2016. jan. 17. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:

PS3 igen,XBOX annyira nem. Miért?


A PS3-ra annyira jó exklúzívok jöttek ki,hogy ilyen téren az Xbox nem tud versenybeszállni a PS-el. Talán 2 játék amit úgy kipróbálnék Boxon (Forza,Halo) többi nem érdekel.

PS3-on ott van az Uncharted 3 része,The Last of Us,Little Big Planet,Gran Turismo,Ratchet & Clank,Killzone 3 része,Beyond Two Souls,Motorstorm sorozat,InFamous 2 része,Heavy Rain,God Of War 3 része. Ezekért mind megéri megvenni a PS3-at.

2016. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rég volt közöm a ps3-hoz, nem tudom hogy van manapság, hogy flash van rájuk? Főként a Slim/SuperSlimekre gondolok, a régi Fat tudom hogy flashelhető volt már régen is.
2016. jan. 17. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!