Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új R9 380 4GB videókártyámmal...

Új R9 380 4GB videókártyámmal pár perc után lefagy minden játék és fekete képernyő lesz utána a monitor kiírja hogy nincs jel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gépem elég erős. i7 4790 proci, 700 wattos CM táp. 8GB RAM. Azelőtt egy GTX 750 kártyám volt, annál nem volt ilyen hiba. Mivel lehet a gond? Köszi a válaszokat előre is!

2016. jan. 18. 12:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még talán fontos leírnom, hogy a kártya nincs tuningolva, minden gyári beállításokon van rajta.
2016. jan. 18. 12:17
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
A híresen szar amd driver az a gond , próbálj meg másikat felrakni , régebbit vagy újabbat
2016. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Köszi megpróbálom. A legfrisebb AMD driver van fent. 2016.01.07-i dátumú. De ha ennyire sz@r miért nem veszik le? Ezt nem értem... Ha valóban az a baj, már kezdem bánni, hogy AMD-t választottam..
2016. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Melyik driver van fent a crimson? Tedd fel a gyári lemezt, hogy csinálja e azzal is. Amúgy a rettentően rossz driverek miatt választottam az Nvidiát, pedig AMD-s voltam egész eddigi pc-s életemben. Ha felraktad a gyári szoftvert utánna próbáld ki és írj!
2016. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs az amd crimsonnal, valoszinuleg maga a kartya rossz, vagy a rosszminosegu tapod haldoklik.
2016. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát igen az AMD driverei érzékenyebbek.

Szerintem az GTX 750-es NV drivered és az 380-as AMD drivered kapott össze egymással.DDU-val tisztítsd le a mostani drivert és rakd fel a 15.12-es Crimsont vagy a 15.7.1 WHQL-t(ez a legbiztosabb).Ha ez sem segít akkor lehetséges hogy Win újrarakás kell.

Ha kártyát váltasz mindig közelező a DDU

2016. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam a 15.12-es Crimson tökéletesen működik.
2016. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen tap pontosan? teljes tipuakodot irj


hibas vga nak tunik

vagy hasznalatra nem megfelelo a tap illetve hibas


persze ha driver nem oldja meg


kezileg is letudsz mindebt gyalulni ha ertesz hozza aztan felteszel valami normalis drivert...

2016. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bocs, hogy csak most tudtam reagálni. Nem voltam gépközelben. A tápom egy Cooler Master 700W B700 V2 RS700-ACABB1-EU. Nem egy csúcsminőség tudom, de szerintem el kellene látnia a feladatát: [link] Hivatalos oldal: [link] Másik drivert is próbáltam, de sajnos ugyanúgy fagyogat. DDU-val is letöröltem a korábbi GTX drivert teljesen, de sajnos nem oldotta meg. A kártyám egy ilyen: [link]
2016. jan. 25. 19:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyre érdekesebb a helyzet.. Furmark tesztet futtattam amivel átlag 15 fps-t produkál a kártya. Gondolom az nem éppen jó eredménynek számít. Kép: [link]
2016. jan. 25. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!