Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót ajánlanáto...

Milyen fejhallgatót ajánlanátok 5000 Ft körül, ami meg is éri azt a pénzt, és nem romlik el 3 hónap alatt? árkategóriában mit ajánlanátok? Tapasztalatokat is nyugodtan írhattok.

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ezzel a pénzzel nem fogok csúcskategóriás fejhallgatóhoz jutni, de úgy gondolom egy hobbi gamernek nem kell több tízezres fejhallgató (nekem legalább is nem kell) Szóval ebben az

2016. márc. 16. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mikrofonos kell? ha igen akkor

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia, mindegy hogy van e benne mikrofon vagy sem, mert van az asztalomon egy :D Köszi a linkeket
2016. márc. 16. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy neked fontos, hogy van-e benne miki, mert ha nem headset kell (mikrofonos fejhallgató), hanem csak sima fülhallgató, akkor a Hi-Fi osztályról talán picit jobb minőséget kapsz.


Az olcsó és a tartós kizárják egymást. De akárhogy is legyen, Hamát semmiképp nem vennék a helyedben. Sem ebben az árkategóriában, sem drágábban.


Ha NEM kell mikrofon, akkor mindenképp egy Sennheiser fülhallgatót javaslok.


Pl. Sennheiser HD-201 (MediaMarktban most 6k, +500-ért kiszállítják) megéri az árát. ( [link] )


Headsetekből, ha az ár rugalmasabb, akkor Ozone Rage ST ( [link] ) alá ne add.

Egyéb esetben a többség véleménye legyen szerintem, a döntő szempont. Nézelődj vélemények iránt első sorban PCX-en és iponon, másodsorban Árukeresőn.

2016. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy nem várok el csúcskategóriát ennyi pénzért, tartósságnál úgy gondoltam, hogy napi használat mellett azért 1, másfél évig bírja ki. Az Ozone-ról nagyon sok rosszat olvastam, de még nézegetem őket. Nem létszükséglet a mikrofon, mivel van asztali, de ha éppenséggel lenne egy jó fejes és lenne rajta mikrofon, akkor is megvenném, erre gondoltam a mindegynél. Köszönöm a tanácsokat :)
2016. márc. 16. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ebben az esetben mindenképp a Sennheisert választanám. Megbízható minőség és név, amely a hangtechnikával foglalkozik már régóta. Még magasabb árkategóriákban (20-30k) is megérheti egy olcsóbb, csiptethető mikrofon, meg egy jobb Sennheiser fejhallgató.


Azon kívül, sajnos 5k körüli és alatti árkategóriában szinte minden egy kutya, ezért javasoltam, hogy a pozitív véleményekre alapozva dönts. Esetleg, keress tesztet az adott, szimpatikusabb modellről (Google, Youtube), hátha találsz.

2016. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És esetleg ilyen 10-15 ezres kategóriában mit javasolnál? Sennheiser, razer, hyperx, steelseries fejhallgatóknál a "gamer" az jobb, vagy csak a márka miatt ilyen drága és nem tud annyi mindent?
2016. márc. 16. 16:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Hm. Razerekről sokszor hallom, hogy meglepően keveset bírnak ki hosszútávon, az árukhoz képest. Én Razert nem is veszek soha - minőség, minőség, de túlárazott (megjegyzem, szubjektív vélemény).


Steelseries-nek vannak jobb darabjai, véleményekre alapozva is, de annyira nem ismerem a márkát. Én egy Kingston HyperX Cloud-ot vettem nemrég, és azt kell mondjam, nagyon is megérte (de én kifejezetten headsetet kerestem, egyébként inkább vennék hi-fi fejhallgatót).


Headsetből Plantronics Gamecom 780/788 még, amire azt mondom, hogy egész jó minőség. Én 16k körül vettem 2 éve a Plantronics Gamecom 780-amat, még mindig megvan és kiválóan működik, pedig már jó pár utazást túlélt. A 788-as most 17-18k körül van, de ha picit olcsóbban megtalálod, az is egy jó vétel. Igaz, nem túl zárt, mert szövet, de az egész fület takarja, és a hangzás kárpótol ezért, valamint kényelmes hosszú viselet alatt is.


Sennheiser meg alapvetően nem "géjmer", tudtommal annyira nem gyárt headseteket, inkább fejhallgatókat a Hi-Fi kategóriában. Ők hangtechnikából jók, próbáltam már pár Sennheisert, kényelmes és nagyon jól szól. Gamer magazinok, weboldalak kevésbé foglalkoznak ezzel a márkával, inkább csak az audiofil emberkék. Creative márka még szintén jó tud lenni, hangtechnika téren, bár a füleseiket nem ismerem. Superlux szintén nagyon jó.


15 ezres kategóriában ezen kívül nem nagyon tudok mit mondani. ASUS Cerberusról jó vélemények vannak, Steelseries Siberia 100 esetleg.


Az A4Techről nincs véleményem, páran dicsérik, de én bizalmatlan vagyok a névvel kapcsolatban.

2016. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, azért is raktam előre a nevét, hogy egy kicsit elszeparáljam a gamer dolgoktól, de úgy látszik nem sikerült, tudom hogy a sh az hifi :D Köszönöm a választ
2016. márc. 16. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt a listát is meglesheted, ha már Hifi:


[link]

2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem rég a razer kraken pro-t váltottam le hyperx cloudra, sokkal jobb a cloud, minőség, hangminőség 10/10
2016. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!