Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Fujitsu Esprimo p2550...

Jani891214 kérdése:

Van egy Fujitsu Esprimo p2550 számítógépem. Szeretném benne kicserélni az összes alkatrészt csak a ház maradna meg. AZ alább felsorolt alkatrészeket bele tudnám-e rakni a házba, vagy csak a Fuji által gyártott alkatrészeket lehet bele tenni?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus B85M-GAMER

Processzor: Intel Pentium G3460

Videókártya: Sapphire R7 240 1GB DDR5 Boost 11216-01-20G.

Tápot és ramot tudnátok ajánlani hozzá.


2016. márc. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, persze, beleférne. Biztos, hogy ilyen lapot szeretnél? Ha játszani is szeretnél a géppel én a helyedben egy 10k-val olcsóbb lapot választanék, ha nincs meg még a proci és a videókártya akkor inkább videókártyára költeném a pénzt, de úgy sjtem hogy már meg van, akkor inkább procira. Viszont ha a Gamer gépet szeretnél, és ez az első lépés, akkor is először videókártyát vennék. Ramból én ilyet ajánlanék: [link]


Tápból meg egy ilyen elég lesz a jövőbeli fejlesztésekért, ha Nvidia-Intel gépet szeretnél:

[link]


Ha AMD-set mivel azok többet fogyasztanak egy ilyet ajánlanék:

[link]

2016. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sapphire R7 250 1GB 11215-19-20G videokártya megfelelő lenne játékra nem a legújabbakra.

DirectX 12-vel kompatibilis, ettől még használhatnám win 7-tel a kártyát.

2016. ápr. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!