Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a laptopon milyen játékok...

Ezen a laptopon milyen játékok futnának el élvezhetően közepes beállítások mellett?

Figyelt kérdés

|Aspire E 15 Acer E5-522G-86CR|

-Processzor: AMD A8-7410 APU 2.2 GHz (up to 2.5 GHz)

-Videokártya: AMD Radeon R5 M335 2 GB

-Memória: 4 GB DDR3 L


2016. ápr. 9. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Felejtsétek már el ezt a laptopot játékra hülyeséget !
2016. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen-igen hallottam már, de nem ez volt a konkrét kérdés ha meg a kérdésre nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne mondj inkább semmit.
2016. ápr. 9. 15:18
 3/16 Kránitz Ádám ***** válasza:
85%
youtube, CPU és a GPU típust beírod, megnézed mikkel tesztelték, ennyi, érdekes, hogy ilyenre nincs esze senkinek se.
2016. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, de ezzel a processzorral + VGA-val nem sok tesztet találtam, YouTube-on van teszt róla, de csak Assassin's Creed Black Flag meg Syndicate. :-)
2016. ápr. 9. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:

ha egy kicsit műveltebb lennél, akkor ki tudnád olvasni a sorok közt a választ.

Aztán meg majd telerakod ezt az oldalt a "Miért laggol ezen a laptopon ez a játék " kezdetű kérdésekkel. :)

Ez nem sértés a részemről, de meg kéne érteni hogy a laptop nem játékra való.

Egy Q7-es Audival is lehet rönkfát szállítani, de a kérdés az hogy: minek ? Nem arra való !!

2016. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdezem mert laptop és kiszámíthatatlan, hogy milyen játék fut jól és rosszul rajta ezért is érdekelnek a tapasztalatok mert rakhatok én rá 1001 játékot unaloműzésnek ha ebből pont az a 50-60 xy játék fog rajta jól futni. És ki mondta hogy nekem játékra kell? :-)

Arra kell hogy néha elüssem vele az időt. ;-)

2016. ápr. 9. 17:58
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

"Ezen a laptopon milyen játékok futnának el élvezhetően közepes beállítások mellett?"


Tényleg nem mondtad hogy játékra kell. Á dehogy.

2016. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj én fogalmaztam rosszul, mondom akkor úgy hogy NEM játékra vettem a laptopot és a kérdés még mindig az hogy mik futnak rajta jól és ahelyett hogy kötekedsz esetleg kérdésre válaszolhatnál tapasztalataid alapján már ha vannak.
2016. ápr. 9. 19:10
 9/16 Kránitz Ádám ***** válasza:

Csak BF meg Syndicate?


Ahha, közel 120 videós tesztet találtam....


https://www.youtube.com/watch?v=3_D_ecm-nFo Na de hogy akkor lezárjuk a témát, az M335 erősebb a 330-nál (max 5%-al és akkor baráti voltam), és 1366x768-ban alig viszi a BF3-at, bár emberünk hülye és egyből mindent maxra tett ami kb 12-15 FPS-t eredményezett, ha most élsimítást leveszi, mindent közepesre tesz akkor örülhet ha megvan a játszható szint, viszont a te esetedben a 4GB RAM visszafogja a dolgokat, mert az elmúlt 2-3 év játékaival biztos hogy nem fogsz normálisan játszani, szóval úgy 2011-ig befejezőileg lehet vele játszani, ennyi.


De akkor is igaza van barátunknak, hogy még ha nem is játékra vetted, akkor is kevés lesz, igaz burkolt üzenetben írta amit én is gyűlölök, de tény és való, hogy értelmezni és kicsit gondolkodni kellene.

2016. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Legalább egy értelmes válasz :-)

Kicsit félre értitek nem az kérdeztem, hogy a legújabb játékok futnak e rajta hanem azt, hogy mik azok amik jól futnak rajta úgy, hogy élvezhetően játszhatóak stb.

Pl. Far Cry 3 az 30+ fps-el fut rajta High beállításokkal bár néha adótornyoknál, animációknál megakad egy pillanatra ami belefér főképp egy laptopnál, Assassin's Creed 3 is nagyon jól fút rajta egyedül csak Bostonba van 22-23 fps-em.

2016. ápr. 9. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!