Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a laptopon milyen játékok...

Ezen a laptopon milyen játékok futnának el élvezhetően közepes beállítások mellett?

Figyelt kérdés

|Aspire E 15 Acer E5-522G-86CR|

-Processzor: AMD A8-7410 APU 2.2 GHz (up to 2.5 GHz)

-Videokártya: AMD Radeon R5 M335 2 GB

-Memória: 4 GB DDR3 L


2016. ápr. 9. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezért kell úgy kérdezni , mint egy értelmes ember. Akkor értelmes választ kapsz.

Imádom mikor megkérdez valaki valamit, hogy a hogy s mint lesz, majd a végén kinyögi a tapasztalatait, amelyek már realizálódtak, ezzel semmibe véve az előző esetleges válaszokat.

Ha már fut rajta egynémely játék, miért kell megkérdezni hogy hogy fog futni ???? Én nem kedvelem a Gépigény nevű oldalt, de arra jó lehet, hogy bepötyögöd a géped adatait, és megközelítő pontossággal kijelzi, hogy egy adott játék milyen százalékos aránnyal megy, vagy nem megy az adott gépen.

Sokan lehurroghatnak emiatt, de azért az ott mutatott eredmény legalább ér annyit, mint itt egy hasra ütés szerű válasz.

2016. ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Érdekes és segítőkész "magyar" egy mentalitásod van. :-)
2016. ápr. 10. 09:56
 13/16 anonim ***** válasza:

Persze ugye még mindig én vagyok a hülye, és véletlenül se te kérdeztél úgy mint egy tíz éves gyerek ugye ?

Azzal sosem volt bajom ha valaki nem tud valamit, de ha még kérdezni sem tud, na az már nagy gáz.

2016. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Ezen a laptopon milyen játékok futnának el élvezhetően közepes beállítások mellett?"

Segítek egy picit, az benne a kérdés, hogy az adott laptopon ami mellé még a konfiguráció is mellékelve van milyen játékok futnak el élvezhetően. Ha meg ennyire retardált vagy, hogy egy kérdést nem tudsz értelmezni (Értelmes választ el se várok tőled) akkor én nem tudok veled mit csinálni. :-)

2016. ápr. 10. 12:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindegy, veled még vitázni sem érdemes

Olvasd már vissza miket zagyváltál össze !! Aztán dumálj !!

2016. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kránitz Ádám ***** válasza:

Pedig igaza van, mert nemrég magad válaszoltad meg, szóval akkor azt se értem minek kellet kiírni a kérdést...

És amit olvasok azok alapján ne sértődj meg, de a fogalmazásod eléggé rossz.

2016. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!