Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket az alábbi konfigról. Mi a véleményetek róla? Módosítanátok rajta? (csak nyugodtan) Esetleg egyes termékekről tapasztaltaitok van-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alaplap: MSI Z97 Gaming 7

CPU: Intel Core i7 4790k

RAM: Kingston HyperX 16GB DDR3 Dual-Channel 1866MHz

HDD: WD Black 1 TB

Táp: CORSAIR RM650 650W MODULAR

VGA: GIGABYTE GTX970 4GB


Ház, és hűtés már adott (Cooler Master ház, Corsair H80i). Főleg az alaplapról, a tápról és a VGA-ról szeretnék véleményt és esetleg tapasztalatokat kérni. Gépcsere előtt állok és ezt a konfigot raktam össze.


Előre is köszönöm. :)


2016. ápr. 12. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
... Bár nem ez volt a kérdés... De miért Haswell?
2016. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem jobban éri a Skylake és szerintem Msi GTX970 Gaming 4g-t vegyél

És még annyi hogy a moduláris táp mennyibe kerül mert nem feltétlenül kell

Ha Skylake-re váltassz(szerintem tedd meg) i7 6700k+msi z170a krait gaming/msi z170a gaming pro

2016. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
#2 vagyok plusz ugye a Skylakehez hyperx savage ddr4 2133mhz 2×4gb vagy ha nagyon akarod 2×8gb
2016. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tápegységből legyen RMx széria, 10 év garancia jár mellé és a belseje lényegesen fejlettebb. Illetve amint mondták, már a skylake is megfontolandó.
2016. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na végre egy normális konfig de én így raknám össze:

[link]

2016. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodok hozzá, de talán még nem győzött meg a 6.generációs CPU-k, nem látok hatalmas különbségeket, leszámítva méretbeli különbségeken és DDR4 RAM támogatáson kívül.

Persze meggyőzhető vagyok :)

2016. ápr. 12. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van keret a Skylake konfig-ra akkor azt nyugodtan veheted a Corsair RM650-el és I7-6700K-val.Mégis csak időtállóbb.
2016. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#2-3 Köszönöm elgondolkodok rajta, mint előbb is írtam nem ragaszkodok a Haswell-hez, csak akkorra nagy hatalmas különbséget szerintem nem hoz magával a 6. generáció (de lehet tévedek) :)

#4 Nézve az RMx-es szériákat, nincs az a hatalmas árkülönbség, az általam kinézett változathoz képest, így megfontolom ezt is

#5 Házon és a hűtésen szerintem nem módosítanék, illetve mindenképp Nvidia-s VGA-ra hajlok, de köszönöm neked is.

2016. ápr. 12. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!