Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi hibázik a hangrendszerrel?

Mi hibázik a hangrendszerrel?

Figyelt kérdés

Asztali pc, újraraktam, van egy 5.1 ,3 szines jack-el Sárga, fekete, zöld.

A gépre feltettem a hangkártya drivert és a programot, szinte be van állitva minden, de a bal első hangszóróból semmiképp se akar hang jönni.

Megnéztem a programba hogy jönnek, vagyis hogy jelzi a bemeneteket egymás alatt amin jelzi. Van egy sárga, és 2 fekete, szerintem nem kéne mindkettőnek feketének lennie, de rendesen irja ha rájuk megyek eggyesével, kiirja hogy Középső csatorna, oldalsó hangszóró, első hangszoró.

Sőt igazából mikor újra telepitettem a gépet nem is nyúltam a kábelekhez, minden csak szoftveresen lett intézve.

Tehát nem értem miért nem szól a bal első hangszóró, ugyanakkor meg ha alapjáraton ráadom a hangerőt hallani hogy "pattog" vgyis kap áramot.


2016. ápr. 14. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!