Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 telepítése USB-ről...

Windows 7 telepítése USB-ről hiba üzenet. Illesztő program betöltése, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Már a nyelvet kiválasztottam utána a telepítésre rákattintok, és kidobja azt a hibaüzenetet, hogy "Hiányzik, egy adathordozóhoz szükséges illesztőprogram." Olvasgattam az interneten, kipróbáltam az USB 3.0 letiltását, pendrive átrakását másik portba, de nem sikerült. Valaki valami tippet? Előre is köszi! :)

#Windows #telepítés #hibaüzenet #illesztőprogram betöltése
2016. máj. 15. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy USB2 portból érdemes csak próbálkoznod Win7 esetében, de ennyi alapján lehet hibás a telepítő is. Esetleg, ha van bedugva más periféria (szükségtelen, pl. nyomtató), akkor azokat húzd le.
2016. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet a telepítővel van probléma, de előtte 3x ezzel telepítettem fel.. Most Linux van rajta, lehet az a probléma?
2016. máj. 15. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen meg van formázva, akkor nem, de megpróbálhatnád Linux-szal is formázni saját maga alól előtte. Nekem is amúgy egyik pillanatról a másikra adta meg magát a Win7 DVD.
2016. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dongaben ***** válasza:
BIOS-ban a "SATA mode" mire van beállítva? AHCI-ra kellene.
2016. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a Sata az milyen összefüggésben van az USB-vel?
2016. máj. 15. 16:26
 6/11 Dongaben ***** válasza:
A telepítő ezek szerint elindult, hiszen már nyelvet is lehetett választani. Ha nem ismerné fel a pendrive-t, akkor idáig sem jutott volna. "SATA mode"-ot azért kell átállítani, hogy a telepítő elérje a merevlemezt.
2016. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, ugyan ezt írja ki...
2016. máj. 15. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor talán az a legegyszerűbb, ha DVD-ről telepítesz.
2016. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, onnan is ugyan ezt írja ki.. 😭
2016. máj. 15. 20:10
 10/11 Dongaben ***** válasza:
Hmmm. Egészen pontosan, mi a gép típusa? (Laptop esetében előfordulhat, hogy nem támogatja a Win 7-et.) Illetve, ha a hibaüzenet megjelenésekor van lehetőség a hiányzó illesztők telepítésére, akkor az előre letöltött drivereket egy másik pendrive-ról fel lehet telepíteni. (USB, SATA, DVD illesztő...)
2016. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!