Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Windows 7 telepítése USB-ről hiba üzenet. Illesztő program betöltése, mi lehet a hiba?

Már a nyelvet kiválasztottam utána a telepítésre rákattintok, és kidobja azt a hibaüzenetet, hogy "Hiányzik, egy adathordozóhoz szükséges illesztőprogram." Olvasgattam az interneten, kipróbáltam az USB 3.0 letiltását, pendrive átrakását másik portba, de nem sikerült. Valaki valami tippet? Előre is köszi! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Windows, telepítés, hibaüzenet, illesztőprogram betöltése

2016. máj. 15. 16:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az igaz, hogy USB2 portból érdemes csak próbálkoznod Win7 esetében, de ennyi alapján lehet hibás a telepítő is. Esetleg, ha van bedugva más periféria (szükségtelen, pl. nyomtató), akkor azokat húzd le.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2016. máj. 15. 16:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet a telepítővel van probléma, de előtte 3x ezzel telepítettem fel.. Most Linux van rajta, lehet az a probléma?

# 2/11Időpont 2016. máj. 15. 16:18 Privát üzenet
Ha rendesen meg van formázva, akkor nem, de megpróbálhatnád Linux-szal is formázni saját maga alól előtte. Nekem is amúgy egyik pillanatról a másikra adta meg magát a Win7 DVD.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2016. máj. 15. 16:24 Privát üzenet
Dongaben nevű felhasználó válasza:

BIOS-ban a "SATA mode" mire van beállítva? AHCI-ra kellene.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2016. máj. 15. 16:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De a Sata az milyen összefüggésben van az USB-vel?

# 5/11Időpont 2016. máj. 15. 16:26 Privát üzenet

A telepítő ezek szerint elindult, hiszen már nyelvet is lehetett választani. Ha nem ismerné fel a pendrive-t, akkor idáig sem jutott volna. "SATA mode"-ot azért kell átállítani, hogy a telepítő elérje a merevlemezt.

# 6/11Időpont 2016. máj. 15. 17:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült, ugyan ezt írja ki...

# 7/11Időpont 2016. máj. 15. 19:25 Privát üzenet
Ilyenkor talán az a legegyszerűbb, ha DVD-ről telepítesz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2016. máj. 15. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbáltam, onnan is ugyan ezt írja ki.. 😭

# 9/11Időpont 2016. máj. 15. 20:10 Privát üzenet

Hmmm. Egészen pontosan, mi a gép típusa? (Laptop esetében előfordulhat, hogy nem támogatja a Win 7-et.) Illetve, ha a hibaüzenet megjelenésekor van lehetőség a hiányzó illesztők telepítésére, akkor az előre letöltött drivereket egy másik pendrive-ról fel lehet telepíteni. (USB, SATA, DVD illesztő...)

# 10/11Időpont 2016. máj. 16. 10:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent ez a hibaüzenet?
Mér nem tudok zoomolni sony vegasban? Mit jelent ez az üzenet? Kép lent
Létezik ilyen program?
Uj gép összerakás és minden program feltelepitése utan a monitor felbontás állitásánál egyszercsak ez az üzenet jelent meg OUT OF RANGE azota nincs kép a rendesz indul rendesen...
Vettem Kingston 8 GB-os pendrive-ot. Folyamatos hibaüzenetet írt, ha megakartam nyitni a rajta lévő urDrive-ot. A következő az üzenet, "NET 2. 0 Framework Könyvtár futtatásához...
Lehetséges Skypeon 1 évnél régebbi üzeneteket visszakeresni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!