Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 telepítés, megakadt...

Windows 10 telepítés, megakadt? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap próbáltam feltelepíteni a Windows 10 Pro (64Bit)-et a gépemre. Szóval megcsináltam ugye a bootolható lemezt, beállítottam biosban, hogy a lemezről bootoljon stb..


Aztán bejön a Windows 10 (kék) logóje, meg fekete háttér.

Kép:

[link]


És ezen kívül semmi nem történik.. Kb. 10-15 percet vártam és hagytam inkább. (néha felpörög az elején a DVD olvasó de semmi nem történik)


Mi lehet a baj? Vagy itt másnak is sokat kellett várni? Nem értem..


Eddig mindig sikerült telepíteni oprendszert (Win7 ultimate 32bit, 8 stb.) semmi probléma nem volt.


Előre is köszi, használható válaszokért megy a zöld kéz.



2016. máj. 29. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a DVD lemezzel vagy az olvasóddal van valami. Próbáld meg pendrive-ra kiírni (Rufus nevű programmal), és azzal bootolj be. Eleve gyorsabb is, mint a DVD.
2016. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a DVD-vel van a gond, vagy rosszat töltöttél le. Eredeti, a Microsoft oldaláról letöltött Windows 10-ed van vagy máshonnan szerezted be? Próbáld meg a Microsoft oldaláról letölteni és egy pendrive-ra csinálj telepítőt. Amúgy x32 vagy x64-es a procid? Mert írtad, hogy 32 bites Win7-et sikerült felrakni viszont 64 bites 10-el gond van!
2016. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most megprobaltam pendriverol is, de ugy is megakad. A proci elvileg 64bites.
2016. máj. 29. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Van most rendszer a gépeden? Ha van akkor próbáld meg azt, hogy elindítod az ISO-t és úgy próbálod meg feltelepíteni, esetleg frissíteni a 7-et/8-at.
2016. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy masik gepem, arra gond nélkül felrakta.. Ugy latszik a regi gepemmel volt baj
2016. máj. 29. 15:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Meguntam, nem tetszik ez a rendszer :'D maradok a 7-esnél..
2016. máj. 29. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 10-em, és visszaraktam a 7-est:D Egyelőre szerintem még stabilabb...
2016. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is visszaraktam azóta. Mindenki isteníti lassan a 10-et de engem nem fogott meg.
2016. máj. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!