Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni nyáron egy...

Szeretnék venni nyáron egy GTX 1080 Videokártyát venni de félek hogy Magyarországon sokkal drágább lesz mint külföldön . Tudnátok nekem mondani külföldi számítástechnikai boltokat? Csak a legjobbakat!

Figyelt kérdés
Koszonom!

2016. jún. 4. 00:18
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
0%
amennyit esetleg spórolnál is a külföldi rendeléssel, azt szerintem már önmagában ellensúlyozza a hazai garancia hiánya, ráadásul ha megfogják a csomagot a vámon, még rosszabbul is járhatsz, mintha rögtön itthon vennéd. ilyen árszinten szerintem nem éri meg külföldi rendeléssel szarakodni, az a kicsi amit megspórolnál vele, nem éri meg a rizikót.
2016. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dániában, 60 ezerrel drágább mint a kikiáltott 700 dollár


Otthon is lesz legalább ennyi felár, de ha már ennyit költesz rá, akkor ez számít?És utána meg izgulhatsz, hogy 2 évig semmi baja se legyen

2016. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább várd ki az 1080Ti-t ;)

Amúgy olyan nagy különbségek nincsenek. Talán csak az USA-ban. De küldeményként meg vámolhatják. Ha valaki ismerősöd jön haza és hazahozza úgy jó. De a gari cinkes...

2016. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!