Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire való ez a tárgy?

Mire való ez a tárgy?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategóriába raktam..

[link]


Gondolom telefonhoz való.

Az egyik vége telefon kimenet másik net csatlakozó.

Sok van szinte mindegyik telefonhoz.


2016. jún. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Adatkábel. Egyik fele megy a telefonba, másik usb-s, az megy a gépbe.
2016. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mobil hotspot elődje.


Egyik vége a telefonba, másik a gép ethernet csatlakozójába és úgy viselkedett mint egy modem.


Csak elég lassú volt, mivel általában GPRS esetleg EDGE adatkapcsolatot használt.

2016. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik vége lan kábel(már amennyire látszik), másik usb, szerintem wifi egység asztali számítógéppel való összeköttetésére való
2016. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

#1: Akkor a másik vége USB lenne és nem RJ45


Szerintem szerviz kábel, egyik vége megy a telefonba másik vége a szerviz box -ba, a szerviz box meg a gépbe.

Függetleníteni lehet vele telefonokat, illetve különböző javításokat csinálni. Ez a kábel Samsunghoz való.


Nem vagyok szakértője-e területnek, ezt is Google barátom mondta. :)

[link]

2016. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó igen hasonló!

[link]


Van Iphone,Samsung,Lg telefonhoz is. A képen látható egy samsung telefonhoz való.Ha jól tudom ilyen ''feltolós'' telefon volt anno..

2016. jún. 6. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!