Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 250gb-os pendrive-ot ami...

Egy 250gb-os pendrive-ot ami alapból exFat-os formátumú, miért nem enged formázni egyáltalán NTFS-re? Megoldható? (több lent)

Figyelt kérdés
Ha alap windowsos formázással akarom, akkor azt írja: "A windows nem tudta befejezni a formázást" és nem enged tovább.Ha külső programmal próbálom ott meg azt írja: There is no media in the specified drive. Magát a drive-ot látja a gép, de semmilyen adatok nem ír ki róla, max. a nevét: General UDisk. (Win 10)

2016. jún. 16. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem jó sajnos!
2016. jún. 16. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz.
2016. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
250gb-os pendrive? használtad már ezelőtt? mióta van meg? ezeket úgy hamisítják mint a cukrot, rendes boltból szerezted be?
2016. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem ebay-ről van?
2016. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömé igazából, eddig használta gond nélkül. Most furcsaság tegnapról bennemaradt a gépembe és konkrétan nem akart bebootolni csak nagyon lassan és amikor a win 10 bejelentkezőkép bejött se a bill se az egér nem reagált. El is felejtettem hogy bennehagytam, miután kihúztam semmi baja nem volt.
2016. jún. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!