Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem egyik napról a másikra...

A gépem egyik napról a másikra piszkosul belassult, alap feladatokat nem tud időben elvégezni, vagy egyáltalán elvégezni. Mivel lehet a probléma?

Figyelt kérdés

RAM, VGA, HDD ki vannak már zárva, ki lettek cserélve és ugyan úgy fennáll a gond. Friss Windows 7 is lett telepítve, ugyan úgy szaggat a játék, 10 indításból 8x befagy.


A tegnapi nap folyamán kitakarítottam a gépet és újra is pasztáztam a procit (MX 4-gyel).


Én személy szerint a tápra gyanakszom. Egy Corsair CX430 80+ Bronze van a gépemben. Általában eléggé felforrósodik.


A többi alkatrész:

ASRock M3N78D

AMD Phenom II X4 965BE

Geil Enhacne Corsa 2 GB 1600MHz

Kingston HyperX Blu 4GB 1600MHz

4 éves alkatrészek, a táp 3.


2016. jún. 20. 20:53
 1/1 Hominida ***** válasza:
Tápnál nem szimpatikus, ha forró. Ingadozhat tőle a feszültségszint, meg minden. Ha szétszeded, lehet, hogy már meg van barnulva benne valami.
2016. jún. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!