Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elkezd nagyon erősen zúgni a...

Elkezd nagyon erősen zúgni a gép. Miért?

Figyelt kérdés
Mikor játszok a GTA V-tel akkor, kb. 20-30 perc múlva elkezd nagyon zúgni a gép. Azt gondoltam hogy amiatt van mert felpögörnek a ventillátorok, de ezelőtt nem volt ilyen. A processzorom nem rég lett újrapasztázva, és 80°c a processzor játék közben a proci: i5-3470. Mi lehet erre a megoldás talán rosszul pasztáztam meg? Vagy mi lehet?

2016. jún. 24. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni, hogy alap procihűtő van bent most a gépben
2016. jún. 24. 20:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen hűtő?

Megfelelően pasztáztad újra?

2016. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alap, és hogy érted hogy megfelelően-e pasztáztam?
2016. jún. 24. 20:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Azaz a gyári Inteles procihűtő
2016. jún. 24. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
és jól raktad rá?
2016. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de holnap tervezek venni egy Cooler Master TX3 EVO-t
2016. jún. 24. 20:36
 7/8 Hominida ***** válasza:
Akkor már mindegy. De kipróbálhattad volna, hogy ha a processzor ventilátorának a közepét finoman megérinted, akkor elmúlik-e a zúgás, és elmúlik-e, ha a ventilátor karimáját fogod meg. IGEN-NEM csapágyas, IGEN-IGEN rosszul rögzített.
2016. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért meleg, mert nem hűl le. Azért nem hűl le, mert nem jó a hűtés. Ergó: a ventillátor és a paszta a rossz
2016. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!