Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardveraprón találtam egy...

Hardveraprón találtam egy hirdetőt, aki új, bontatlan termékeire garanciát vállal? Bonyolult, többi lent.

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz kategóriába tettem, úgy gondoltam itt értenek ehhez a legtöbben!


Tehát, a hirdető azt állítja, hogy a garanciája nem kiskerbe szól, hanem magához az eladóhoz. Ez valami új átverés, vagy ez "legit"? Állítása szerint ha gondom van a termékkel, hozzá viszem vissza, ő pedig intézi a többit. Csinált már valaki ilyet? Megbízzak az eladóban? Csak pozitív commentje van, de olyat nem láttam, ahol a gariztatást intézték volna, csak, hogy a termék rendben működik.


köszönöm a segítséget



2016. aug. 7. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az eladó LeC vagy Gianni, akkor nyugodt lehetsz, nincs szó átverésről.
2016. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég sokan vannak így, pl Cole86, LeC meg társaik.

Ők külföldről egyből a gyártótól rendelnek, így nem magyar bolton át megy, hanem ha visszaküldöd nekik és ők egyből a gyártói szervizhez postázzák (Amerikába, vagy ahonnan jött).


Szóval nincs ebben semmi ördöngösség. Viszont gyártótól kapott számla meg eladónál van (akitől te veszed) ezért csak ők tudják intézni.

2016. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd már le a hírdető nevét engem is érdekelne a dolog! :)
2016. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!