Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tartalmaz videókártyát ez a...

Kaiu kérdése:

Tartalmaz videókártyát ez a processzor?

Figyelt kérdés

Udv a kerdes cime eleg butan hangzik de az erdekelne hogy Az intel pentium g3220 tartalmaz -e beepitett videokartyat?

Mert a testveremnel voltam es kiprobaltam a gepuket szepen vitte normalon a medvenc jatekaimat (nd gondoljatok gta 5 re) es megneztem a gepet everest-eles egyebb programokkal es videokartyat nem talat eggyik se de viszont 8gb ramot es ezt a processzort. Szoval beepitett vga ja van a processzor? Csak ez erdekelne es milyen alaplapot ajanlanatok hozza? Minel olcsobb legyen.


[link]



2016. aug. 8. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

intel

hd graphics GT1

2016. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lord Hidan ***** válasza:
Van. Bármilyen h81-es alaplap
2016. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen van benne integrált videokártya.

Alaplapnak mehet mellé egy Gigabytr ga-h81m-s2pv, de csodát ne várj.

2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lali51 ***** válasza:
Igen. Asrock h81 hds alaplapot ajánlom hozzá.
2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elírtam! Nem gigabytr hanem gigabyte
2016. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Adatai: [link]

Viszont igen csak gyenge, HD videók még elmennek, de 4K val már meg fog akadni rendesen.

(Igaz ez még ritka, de azért nem árt ezt is észben tartani)

2016. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos nagyon szépen köszönöm a gyors és segítőkész válaszokat, igen csodát nem várok de az igényeimnek ez bőven megfelel. Szóval hála a válaszokért nagyok vagytok.
2016. aug. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!