Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kössem össze a PC-t...

Hogyan kössem össze a PC-t egy TV-vel?

Figyelt kérdés
Van egy HDMI-DVI kábelem. Ha ki húzom a kis monitort (LG Flatron E1942) ami egy D-Sub kábelen van rá kötve a gépre akkor addig amíg tart a boot van kép de ha el ér az üdvözlőképernyőig akkor a TV azt írja hogy "Nincs jel!" Ha együtt van be kötve a TV meg Monitor akkor csak a monitor megy boot közben is. Próbáltam HDMI-HDMI kábellal is de akkor sehogy nem megy. A TV Philips 32pf3321/12 a videókártya meg egy NVIDIA Gigabyte Geeforce GT630 1GB. Tehát HDMI-DVI kábellal megy a TV ha egyedül van bedugva de csak addig ameddig tart a boot.

2016. aug. 11. 19:15
 1/7 Kránitz Ádám ***** válasza:
Talán BIOS-ban állítsd át, hogy a képernyő kiterjesztett legyen?
2016. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kránitz Ádám ***** válasza:
Anyám pcsja a BIOS, Windowsban kell ezt átállítani....
2016. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 levis56 ***** válasza:
A TV menü beállításokban állítsd át a megjelenítést HDMI-DVI-D-SUB portra,amelyikre éppen kötötted a pc-t,majd a pc grafikus illesztőprogramjában szabályozhatod,hogy a monitort,a tv-t nézed vagy ha klónozást választod akkor egyszerre mindkettőt nézheted.
2016. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

beinditom a gépet és nem is azonosítja nem tudom duplikálni

sajnos

2016. aug. 11. 20:09
 5/7 A kérdező kommentje:
a tv-n is át állítom hdmi-re akk is csak boot idején van kép utána nincs
2016. aug. 11. 20:10
 6/7 Kránitz Ádám ***** válasza:

windows+p billentyű


A TV-n pedig válaszd ki a megfelelő bemenetet.

Vagy próbálj másikat.

2016. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt is próbáltam még mindig sajnos semmi
2016. aug. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!