Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vram? Egyik játék kicsit...

Erika 70 kérdése:

Vram? Egyik játék kicsit laggol illetve lassan tölt be (rainbow six siege) és nem tudom hogy jobb lenne a vram bővítésével?

Figyelt kérdés
még régebben vettem 1 gépet (elég jót) és megvettem rá az a c syndicatét mivel nem akart elindulni meg kérdeztem egyik barátomat akinek az volt az ötlete hogy bővítsük a vramomat elég alacsony volt felraktam ajánlottra most ami után jól működött azonban egyik játékhoz jött 1 patch ami combosabbá tette a gépigényet újabb bővítés estén jobb lenne illetve annak nem lenne káros hatása a gépemre ? most 4000 valamennyi a maximum 8000 kb.

2016. aug. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"vram bővítés" nem létezik.

Konfig?

2016. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vram bővítés nem létezik, az a videókártyádtól függ, ha egyszer megvetted a kártyát akkor annyi a vram és kész, te max sima ram bővítésről beszélsz, írd le az alkatrészeit a gépednek, mi majd megmondjuk mit vegyél.
2016. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valami igp? Mert rendes kártyához nem lehet ramot adni, de igp-nél lehet szabályozni, hogy mennyit vehet a rendszer memóriából
2016. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!