Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hasznalat visszaese...

Processzor hasznalat visszaeses? Battlefield1

Figyelt kérdés
sziasztok, nagyjabol 15 perc 50-60fps es roccenes nelkuli jatek utan hirtelen max 15 fps-em van. a processzor nem melegedik tul, egyszeruen csak minden mag lemegy 30 szazalek koruli hasznalatra. kartya vegig 70 szazalekon, azzal nincs baj. valaki tudja hogy ez mitol lehet?

2016. szept. 6. 15:22
 1/10 Kránitz Ádám ***** válasza:

Talán írjál egy konfigot, mit játszol?

Kell-e hozzá net?

2016. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

athlon x4 740

r9 280x

8gb 1866mhz ram


tudom hogy bottleneck, de ha egy darabig megy normalisan...

irtam, battlefield 1. kell hozza net..

2016. szept. 6. 15:24
 3/10 Kránitz Ádám ***** válasza:

Jó, már fáradt vagyok 8 óra gyaxi után....


Hogy miért esik be a dolog azt nem tudom, de csak úgy nem szokott, elsődleges probléma mégis csak a melegedés szokott lenni, tuti, hogy nem megy 70 fok környékére a CPU?

2016. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
talan a vinyo haldoklik? ranezek hd sentinellel.
2016. szept. 6. 15:28
 5/10 A kérdező kommentje:
nem, epphogy elkezd felkuszni a homerseklet.
2016. szept. 6. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
vinyo kilove, 100 a kondicio a sentinel szerint.
2016. szept. 6. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vírus vagy a szervereket teszteli az EA.(olvastam hogy lehetnek gondok)
2016. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez...eddig akárhány ilyen panaszt hallottam, mindenkinek 8 gb memóriája van. Zabálja mint az állat. Nekem 16 gb ramom van, és az afterburner szerint majdnem 9 gb-ot fogyasztott el, és ugyanannyi virtuális memóriát. Viszont nálam több órai játék után sincs probléma. Amúgy a jelenség proci és videókártya független.
2016. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a rammal lesz a probléma nekem is 8gb ddr3-as van es több óra játék után a max használat 6.5gb volt. Úgy h ram kilove. En valami virusra tippelnek nekem a videokartyammal csinált hasonlót nekem is lement az fpsem
2016. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

megoldottam meg par oraja, de koszonom mindenkinek azert!

malwarebytesal nekimentem a gepnek, talalt is 2 bitcoin malwaret, azota semmi gond nincs!

nincs baj a 8giga rammal itt se, tobb ora utan sem.

2016. szept. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!