Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti használtok még ODD-t...

Ti használtok még ODD-t bármire? Legalábbis évi 1 alkalomnál többször.

Figyelt kérdés

Páran még állítják, hogy nem hátrány, ha van, meg pár ezresbe kerül, és ezzel én is így voltam, mikor összeraktam a gépem 1 éve. De egyre inkább feleslegesnek érzem, mert összesen egyetlen egyszer vettem elő. Akkor már inkább vehettem volna belőle egy pendrive-ot.


Amúgy is tervezek új gépházat venni, és nem kizárt, hogy nem lesz benne DVD-meghajtónak hely. Több minőségi gépházon találkoztam már azzal, hogy az előlapon semmi sincs, és az a néhány csatlakozó meg gomb ami kéne is, a tetejére kerül.


Ti hasznosnak találjátok még, hogy van ODD a gépetekben? Vagy ha most készültök új gépet venni, megfontoljátok, hogy lesz benne?



2016. szept. 9. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint kizárólag rendszertelepítéskor használom.

Egyébként soha.

(Eredeti Windows-om van, DVD-n)

2016. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendszert is teljesen mindegy, hogy miről rakod fel, a kulcsot meg be tudod írni utána, így arra sincs szükség. Ma már gyakorlatilag akármit le lehet tölteni a netről, így teljesen felesleges.
2016. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:

A laptopjaimban van, a fiam gépében is (neki sok játéka van lemezen, de az enyémben pl. nincs.


Vettem egy külsö, USB-s DVD írót. Alíg volt drágább mint egy belső,és bármelyik gépre rá tudom kötni ha szükséges.

2016. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én cirka 15 évvel ezelőtt kiátkoztam az összes optikai vacakot. Lassú, megbízhatatlan, macerás. Azóta is kerülöm őket, mint ördög a tömjénfüstöt. A gépemben van meghajtó, de nem használom.
2016. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:

5-6 éve cseréltem az otthoni asztali gépemet és nem került bele ODD. Nem is volt rá szükségem.

Céges gépre évente 3-4 katalógust küldenek lemezen, amíg átmásolom a vinyóra, addig használom.

2016. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!