Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Memoria Cserénél mit fontoss...

István 138 kérdése:

Memoria Cserénél mit fontoss az azonos márka? ( Többi lent)

Figyelt kérdés
Memoriàt szeretnék cserélni laptopomba 2 röl 8 GB -osra! A kèrdés hogy jelenleg Hynix màrkàju van benne ès fontoss hogy a màsik is az legyen? Illetbe 1333MHZ orajelū van benne de amit kinèztem az 1600MHZ...mennyire fontos hogy azonos MHZ legyen az uj memoria? Egyèbkènt kèt modulos 2*4 GB memoriàt tudok beletenni enni màr vilàgos! Vàlaszokat elöre is köszönöm.

2016. szept. 15. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs dedikált vga a gépben akkor fontos hogy egyformák legyenek (dual channel miatt) és minél nagyobb órajelűek. A Ha van vga akkor mindegy milyen márka és az se baj ha 1600mhz-es mert a legkisebb órajelen fog menni jelen esetben 1333mhz-en.
2016. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hàt VGa az van, de az hogy dedikàlt vagy sem azt nem tudom:/.. hol lehet azt megnèzni? Amugy köszi a vàlaszokat
2016. szept. 15. 23:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Külön videokártya mi a gépben van és nem a processzorba integrált (nem az alaplapi csatlakozóba kell dugni a monitort)
2016. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hàt ez nekem kinai....Hp Elitebook 8440p tipus gèpről van szó....ez alapjàn megtudod mondani intregàlt,vagy dedikàlt?
2016. szept. 16. 06:45
 5/9 hypno ***** válasza:

Nyugodtan lehet különbböző órajelű a két panel, csak ebben az esetben a lassabbik modul sebességén fognak működni. (Tehát az 1600 MHz-es modul is 1333 MHz-en)


FONTOS!!! Az operációs rendszernek 64 bitesnek kell lennie, különben a gép csak 4 GB-ot fog tudni kezelni.

2016. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:

Kiegészítés

Az alaplapon lévő intel QM57Express chipset egyébként is csak 1333 MHz-ig működik

[link]


A laptopban meg elvileg egy NVidia videkártya van.

[link]

2016. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a vàlaszt!amugy igen 64 bites op.rendszer van a gépen
2016. szept. 16. 12:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja ès mèg valami akkor az azonos màrka mennyire fontos? Hynix van benne ès amit kinèztem Kingston!
2016. szept. 16. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Mehet bele más márka nyugodtan.
2016. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!