Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki tudja hajtani ez a gép ezt...

Ki tudja hajtani ez a gép ezt a videókártyát? GTX 750Ti

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy Nvidia GTX 750 Ti 2GB GDDR5 s videókártyát mivel ami most van GT 630 2GB GDDR5 kicsit lassú kevés fps van a játékokban.


Tehát ez a gép ki tudja hajtani normálisan?


Intel Core2Duo E8500 2x3.16Ghz 6MB

5GB DDR2 800MHZ RAM

Alaplap: Pontos típusát nem tudom de DELL.

Táp: Dell 350W max.


UI: Valamiért ez a GT 630 2GB GDDR5 GTA 5 nél pixel hiba összeesik a kép ilyen színes kockák lesznek meg a Far Cry 4 nél is. Black Ops 2 maxra felhúzok mindent FXAA MSAA maxon minden akkor kilép a játék leáll a videókártya ezért is szeretnék jobb videókártyát venni.


Na de most ezt lehet azért produkálja mert kevés a táp hozzá, vagy meghalt a memóriája a videókártyának?



2016. okt. 16. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elégnek elég, de olyat vegyél aminek nem kell külön táp csatlakozó, csak pci-e slotról megy.


A másik: jó lenne tudni egy pontos alaplap nevet, mert ddr2-nél még volt AGP videokártya foglalat is, amivel a mai pci-es kártyák nem állnak szóba, nem azonos a foglalat, nem mennek bele.

2016. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mondjuk gt 630 pci-es, ezt nem figyeltem annyira, akkor bele kell menjen.
2016. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BM-Striker ***** válasza:
GT630 is gyenge ahhoz, hogy max éleslátással játssz, és az irodai használtra méretezett táp tép sem ideális ilyen felhasználásra.
2016. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
emlitett ket jateknak egy erosebb proci sem artana, most nem nezem meg de lehetnek amiatt is gondok hogy a proci keves
2016. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

maxra?! wtf?!


nem minre? a legalacsonyabra? azon se megy jol?


maxra ezekhez a 750Ti se lesz jo meg HD n sem, es abban bizos lehetsz hogy maxra a proci sem jo

2016. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem az összes játékra értettem a max beállítást, hanem a Call of Duty Black Ops 2 re.


Igen PCI-E slot van a gépbe az alaplapot megnézem mindjárt pontosan.

2016. okt. 16. 17:52
 7/11 A kérdező kommentje:
GTA 5 nél lowon van 40-50 fps em az elég jó viszont pixeles lesz a kép és kilép a játék videókártya leáll újraindul.
2016. okt. 16. 17:53
 8/11 A kérdező kommentje:

Itt van az alaplap specifikációi:


[link]

2016. okt. 16. 17:55
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet a tap is a hiba forrasa vagy kozrejatszik


de neha elofrulnak hibas vga k is, valoszinu vramhibas


hasznaltan veted vagy garis?

probaltad garizni?

kiprobaltad masnal mar jo e?

emlekeim szerint 2GB os DDR5 os nem igazan volt meg a 600 as szerianal irodaiakbol

mondjuk melekes igazabol

2016. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ebay-en vettem ÚJ.

Nem garis.

Még nem probáltam ki másnál.


Angliába vettem ezt a videókártyát én se láttam még magyarországon GDDR5 ös verziót csak DDR3 ast.

2016. okt. 16. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!