Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt laptopok mennyire...

Használt laptopok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Leginkább a hasznaltlaptop.hu-ra gondolok. Garanciát vállalnak a termékükre, azt írják felújított. Akinek van tapasztalata, az tudna erről írni? Leginkább az akksikapacitás az ami érdekel. Köszi a válaszokat.

2016. okt. 17. 22:16
 1/4 anonim válasza:

A legtöbb használt noti aksija már nincs túl jó állapotban, az 1 órás üzemidő már jónak számít, de sajnos az aksik sok esetben ilyenkor már nagyon gyorsan megadják magukat (ezt senki nem látja előre).


A másik gond a használt notival, hogy manapság annyira integrálva van minden, hogy gyakorlatilag javíthatatlanok. Persze, tényszerűen lehet szervizelni őket, de apró hibákért is a fél gépet kell kicserélni, ami azonnali gazdasági totalcar.


Egy szó mint száz, én nem biztatlak használt gép vásárlására, de azt sem akarom mondani, hogy nem lehet jó darabokat kifogni, csak sajnos hatalmas szerencsejáték az egész.

2016. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Előttem a hozzászóló jól mondja, az akksi a gond mindig. Láttam én is üzletben használtan, olcsó volt ugyan, de 30 perces akku üzemidővel, az azért gáz és hát nem tudod mikor adja meg magát, arra nem tudnak garanciát vállalni. Új akksit meg pluszban venni elég költséges.

A felújított is sok mindent jelenthet.

Mondjuk nekem Toshiba van, 6 éves, az akksija 3/4-ed órát bírja, az még elég jónak számít, csak baromira kevés és akkor még videót nem néztem rajta.

Jobban jársz egy újjal, érdemes beruházni.

2016. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fujitsumnak az aksija 3 év után bekrepált. A csere aksi a fujitsutól annyiba került mint egy használt lapi :-(

A másik dolog a ventillátor, a tulhevült gpu cinezés ami megadja magát. Nem beszélve arról hogy a gép régi procis, régi technika!

2016. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 éves, üzleti laptopok, raklapon hozzák be (nem magánszemélyektől), garanciával, ingyenes táskával.

Ez a cég nagyon jó és megbízható.

[link]

2016. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!