Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy új gép van tervben és én...

Egy új gép van tervben és én úgy naggyából közepesen értek hozzá hogy mit kell nézni hogy minden király kompatibilis legyen szóval vetnétek rá egy pillantást?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez így jó kombó lenne? egy i7 6700 3.4Ghz , egy geforce gtx1060 kártya, 2db 8GB(16) Hyperx Fury 2400Ghz memória, egy ASUS z170-E alaplap és egy corsair vs850 táp . Vélemény jöhet ki mit gondol csak kíváncsiság. Ja és még annyi hogy elég rossz SATA kábelim vannak...akkor gondolom azt is megérné újítani mer asszem SATA 2 esek a merevlemezhez kéne mer nekem az elég ...nincs ssd meg dvd író/lejátszó se kell.

2016. okt. 30. 19:58
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Amiket leírtál rendben vannak. Ez a 850wattos corsair táp olyan mintha halálcsillaggal lőnél galambra.

Ha egy 550-es XFX-et veszel még abban is lesz bőven kraft a bővítésre.

2016. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell Z alaplap, egy H110/B150 elég. A megmaradt pénzt jobb minőségű tápra költeném.
2016. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

z170 lapba k-s procit vennék, vagy sima procit b150-be/h110-be.

2400ghz-es ramokat nem gyártanak, valószínűleg ha felhúznák ekkorára az órajelét egyszerűen leégne. manapság az 5 ghz nagyon nagy szó, ha ramokról beszélünk.

a vs széria nem a minőségéről híres. és minek ide 850 watt? erre kötnéd a hősugárzót is?

2016. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!