Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Nvidia GeForce GTX 1070...

Az Nvidia GeForce GTX 1070 mennyi ideig marad erős videókártya? Megéri megvenni, ha hosszútávra tervezek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

A 1070 egy csúcs kártya, mellette nem igen kell gondolkozni az evaultságon egy jó ideig.

De ha SLI képes alaplapot választasz, akkor majd pár év múlva a mostani ár töredékéért vehetsz bele még egy 1070-t, ezáltal a 1080-nál is jobb teljesményt elérve.

Így a videókártyát sem kell kikukázni/elpasszolni, és valószínűleg sokkal olcsóbban megúszod. Én is így tervezem most a konfigurációmat.

(Az meg még nem semmi, hogy akár harmadik, talán negyedik kártyát is belerakhatsz a gépbe. Akkor viszont a hűtésre oda kell figyelni!)

2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 évig biztos jó lesz.
2016. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár évig, jelenleg az egyik legerősebb kártya (harmadik).


Az sli-re ne is építs, hülyeség. A második kártyával a legtöbb játék jó, ha 30%-ot gyorsul, ökörség az egész, régen jobbak voltak, mai játékok nagyon nem szeretik. Ha elavul az 1070 le kell cserélni úgy is.

Eleve nem is lehet már csak kettőt összekötni ezekből, nemhogy négyet.

2016. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mai játékok támogatják az SLI-t (persze vannak optimalizálatlan ZS kategóriások is), a régiek pedig nem is igénylik azt a teljesítményt.

A 2 limites SLI-vel nem tudom miről beszélsz, de ha igazad van és lemaradtam valamiről, elnézést.

2016. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Támogatja mindegyik, csak épp szarul. Nézd meg az új Sli teszteket és meglátod a legtöbb játék 20-30%-ot gyorsul tőle. Mire megy vele? Épp ezért lett letiltva a kettőnél több kártya is, bár sok játékban valahogy előcsalogatták, csak nem tudom minek.
2016. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor érdemes több pénzt félretenni, és beruházni egy 1080-ra?
2016. nov. 1. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy elpasszolod használtan mikor cserélni kell.
2016. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem éri meg az SLI és azért mert a második kártya teljesítményét nem hogy 100%-ban nem tudod kihasználni, ami logikus lenne, mivel hogy ha már két kártyát veszel akkor az dupla akkora teljesítményt adjon le, mint a ramok esetében, de ez a kártyák esetében nem hogy 100% plusz teljesítményt nem ad le de még 50%-ot sem ad le a második kártya mert a mostani játékokban az SLI a második kártyák esetében jó ha meg van a 30%, szóval nem kell SLI-ben gondolkodnod, ha már elavult lesz a kártya eladod, és lecseréled jobbra, szerintem is 3 évig kifogástalanul vinni fog minden játékot mivel hogy ez egy WQHD kártya, bár attól is függ hogy mivel játszol, mert vannak olyan játékok amiknek nem jelennek meg minden évben új részei mint a CS GO, BF, stb, ESL játékok esetében, mivel azok jól optimalizált játékok, hosszú évekig elegendő lesz hozzájuk a GTX 1070 teljesítménye.
2016. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!