Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől kattog a HDD?

Mitől kattog a HDD?

Figyelt kérdés
Vettem új alaplapot (Sata3) és új cput, romokat... de meghagytam a régi Sata 2-es hdd-met. Amióta összeraktam a gélpet, azóta kattog a merevlemez. Időközönként, mintha parkoló állásba tenné a fejet. Olyan hangja van mint mikor kikapcsolod a gépet és a HDD is kikapcsol. Szal nem kerreg meg semmi. A HD Sentinel 100%-osnak írja.

2016. nov. 1. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, és pl torrentezésnél úgybelassul mint a csiga, játékok néha úgy akadoznak, hogy az csak na. Pedig 60FPS ált. meg van. Szal néha belassul a szekér.
2016. nov. 1. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
A frissen telepített vindózodban elfelejtetted átállítani a lemez energiagazdálkodását, és most az alapértelmezett beállítás szerint 5 perceként lekapcsol. Aztán amikor el akarja érni valami, akkor meg bekapcsol.
2016. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Windows 10-em van, ezt hol lehet beállítani?
2016. nov. 1. 14:13
 4/6 MGéza ***** válasza:
Energiagazdálkodásnál szokott lenni. Merevlemezek kikapcsolása legyen "soha" állapot.
2016. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most itt az Intel Rapid tárolási technológia progiban kikpcsoltam vmi Átviteli energiagazdálkodást. Ez lehetett az?
2016. nov. 1. 14:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt is kikapcsoltam, de sajnos úgyan úgy csinálja (újra is indítottam a gépet a beállítás után)
2016. nov. 1. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!