Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vetem egy új videókártyát...

Vetem egy új videókártyát gigabyte geforce gtx 1060 és nem kaptam hozzá semmi vezetéket vagy átalakitott ez normális? Senki nem kap hozzá?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem adnak, manapság minden tápon van olyan csatlakozó. Amelyiken nincs, azt meg nem is érdemes megvenni.


Ha nagyon kell, számtech boltban adnak.

2016. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bandi1214 ***** válasza:
Milyen tápegységed van?
2016. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem azzal van bajom hogy a videokártya DVI-D Dual Link Male bemenetű és nincs átalakító hozzá nem kaptam és nem bírom a monitort összekötni a videokártyával és így nem bírom használni hogy ez normális hogy egy 77k videokártyához nem jár egy átalakító?
2016. nov. 1. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság divat. A gyártók már eleve feltételezik, hogy mindenkinek divi-d vagy hdmi csatis monitorja van. Én az enyémhez vettem egy hdmi-vga átalakítót, így minden okés.
2016. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Colix ***** válasza:
nem szoktak adni, érdemes beszerezni, átgondolni vétel előtt.
2016. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!