Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eurocase Atx 550w-os tápról...

Eurocase Atx 550w-os tápról kinek mi a tapasztalata/véleménye?

Figyelt kérdés
Eurocase atx 550w-os tápot szeretnék venni, de nem találok róla semmi véleményt és érdekelne, hogy hogyan szuperál.

2016. nov. 6. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy noname tápegység, így nem szabad megvenni, a tápegység egy veszélyes elektronikai készülék, a tápadatbázisban pedig van 50+ féle gyártótól 1000+ féle tápegység modellről teszt, azokat kéne használni.
2016. nov. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs, véleményem, hogy nagy eséllyel gajra vágná a géped.

Írd le, hová kell a táp, mennyit költenél rá, aztán ajánlok valamit.

2016. nov. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XFX, Seasonic, FSP, Corsair. Nekem csak ezek johetnek szoba, ha kene venni. De vigyazz mert ezek kozul is van par gyengebb modell. En XFX TS-t vettem. Korrekt aron, korrekt minoseg.
2016. nov. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MGéza ***** válasza:
15000 forintért noname tápot? Hát inkább ne. Minek neked, szeretsz veszélyesen élni vagy csak kilógni a sorból? :)
2016. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

12-15 eFt környékén, már nevesebb gyártók, tesztelt termékei közt is találsz ekkora kapacitásút.

[link]

[link]

Szóval én nem rizikóznék vele a helyedbe.

2016. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy noname még lehet jól működik nem?
2016. nov. 6. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:

És ezt te honnan tudod? Az külön szégyen, hogy még a 80plus.org adatbázisán sem lehet megtalálni, ott még az akygának is van bejegyzett modellje.


Persze, rájöhetsz úgy is, hogy leég miatta a házad, de nem kéne ennyire vakmerőnek lenni a tápegységekkel.

2016. nov. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!