Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapon processzor hűtő...

Balázs03 kérdése:

Az alaplapon processzor hűtő ventilátor csere volt. Azóta nagyon hangos a gép ventilátora mit csináljak, hogy ne legyen ilyen hangos?

Figyelt kérdés
Vettem egy ASrock 980d3/u3s3 alaplapot és hozzá egy Hyper TX3 EVO processzor hűtő ventilátort és azóta hangos a gép. Meg lehet e oldani, hogy a biosban vagy az alaplapon lejjebb vegyem a ventilátor fordulatszámát? Mivel jelenleg 2400 fordulaton megy alaphelyzetben.

#ventilátor #processzor hűtő #Hangos processzorhűtő
2016. nov. 6. 10:42
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
A CPU fan jelzésű kimenetre dugtad a ventilátort, ahogy eredetileg volt?
2016. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az előző el lett kötve, nem a cpu fan ra volt kötve. Igy mindig befagyott vagy leállt a sz. gép. Gondolom felmelegedett a proci. Ezért vettek bele erősebb hűtőt amikor szétszedtem akkor vettem észre, hogy a CASE FAN ra van kötve a proci hűtő. Most már állítólag jó helyre van kötve //nem az enyém a gép//. De sajnos igy meg nagyon hangos és elég gyorsan pörög. Arra gyanakszom, hogy elszállt az alaplap ventilátor vezérlése.
2016. nov. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!