Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy videókártyám asus gt...

Van egy videókártyám asus gt 550 ti alap hangon internetben 45 fokos mikor elindítanák egy minecraftot felmegy 100 ra és kimegy kép mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
tegnap csináltam az említet kártyával egy tesztet egy benchmarkot 100 fok fölé semmi féle kép nem ment de eztis sokalottam ugyhogy ugy voltam vele hogy leszedem a hűtőt kifujkorászom a hűtőbordát azt megis csináltam közben ujjra raktam gépem és mikor leszedtem a minecraftot alig játszok vele máris 96 fok pár perc alat talán 2-3 perc és akár 100 fölé is megy de egyből kivágja képet rá álitotam 2 ventit oldarol de semmi abbol gondolom hogy jól raktam vissza ventit mert a csatlakozónál amit az alaplapba dugunk ki van hagyva a bordából egy darab mikor levettem a hűtőt a hűtőpaszta fehér és száraz volt az baj ? és lehet hogy attól melegszik ilyen drasztikusan ? mit tegyek ? válaszokat előre is köszönöm

2016. nov. 13. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a baj hogy a paszta száraz volt, cseréld.
2016. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
UI: és ne hogy szét kend rajta! Tegyél egy pontot, és tedd vissza a hűtőt.
2016. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahha akkor majd ő szét keni magának ugye ?
2016. nov. 13. 01:27
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

#3


Ha rányomod hűtőst a pasta ki fogja tölteni a rést a GPU és hűtőborda között.

2016. nov. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
le kel venni a hütöt , majd proceszor tetejére kell kenni szürke pasztát ... és utánna vissza a hütöt ,
2016. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!