Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az hogy lehet hogy AMD sempron...

Az hogy lehet hogy AMD sempron (1x2.8ghz) procival ugyan olyan gyors a gépem, ugyan úgy futnak a játékok mint AMD athlon (3x3.4ghz) processzorral?

Figyelt kérdés
Ennyit számítana hogy valamivel újabb az alaplap és nem win7(előző gép) hanem win10 van rajt? A videó kártya ugyan az (gt430) a procit még nem cseréltem ki az athlon-ra. Bioshock infinite 1440x900 on medium grafikán 40fps fölött fut. Meg is lepődtem. :/ Valami baj lehetett az előző alaplapommal? Vagy ennyire vacak az Amd athlon II x3 460?

2016. dec. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon regi mindket proci, ahogy a vga is. Nem erdemes ennek a fejlesztesere penzt koltened.
2016. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy csak 1 szálon fut amiket használsz programok


hiába van pl: 4magos 3ghz procid ha van egy 1magos 3ghz ugyan olyan gyors lesz mind a kettő ha megírt program nem több szálra lett írva, a különbséget nem nagyon fogod érezni

2016. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az architektúra mindkettő. Ráadásul a Sempron egy jól tuningolható teljes értékű egymagos. Nincs lebutítva mint mondjuk egy Celeron. Ezért sokan használták (gamerek is) játékra. Én is anno.)
2019. ápr. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!