Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a rendszert tartalmazó SSD-ről a Windows szinte folyamatosan olvas?

Figyelt kérdés

Megnéztem, és a program, ami lefoglalja, a SYSTEM (ntoskrnl.exe)

Nem használja nagy elánnal, de a "HDD_LED" folyamatosan villog.



2016. dec. 12. 09:04
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Erőforrás-figyelőt indítsd (Feladatkezelő > Teljesítmény fülön lévő gombbal, - vagy Futtatásba: resmon), és a Lemez fülön ellenőrizd, hogy biztosan csak olvasás történik-e.


Egyébként Windows 10?

2016. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Windows 10. (Furcsa, de úgy emlékeztem, ezt beírtam a kulcsszavak közé, most nincs ott, csak hogy Windows...).


Megnéztem, ír is. Sőt, most egy tiszta rendszerindítást követően, gyakorlatilag letölt és csak ír.

Ez valami kártevő lesz?

2016. dec. 12. 14:11
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ugyanott a Lemezaktivitásnál (középső lista) ha az írás oszlop szerint rendezed, akkor melyik fájlok vannak az elején?

[link]

[link]


Fertőzés keresők-eltávolítók:

ADWCleaner - [link]

Malwarebytes - [link]

2016. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az éjjel megoldódott a probléma. (Külföldi fórumokat böngésztem. A Win8 óta létezik és sok embert érint. A program ami az erőforrást foglalta SYSTEM névre hallgat - jobban megvizsgálva pedig ntoskrnl.exe)


A virtuális memória kézi beállítása (addig a rendszer kezelte) megszüntette az állandó olvasást és letöltést.


Köszönöm a segítséget!

Hogy is mondják errefelé? "Mentazöld." :)

2016. dec. 13. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!