Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitor 1-2 másodpercre...

Eastlan94 kérdése:

A monitor 1-2 másodpercre elsötétül aztán helyreáll. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A windows 10-t újraraktam és azóta van nálam ez a probléma. Csak netezek szóval semmi eget rengetőt nem csinálok közbe és 1-2 ms-re elmegy a kép aztán vissza jön hiba üzenet nélkül. Mi lehet a probléma?

2016. dec. 21. 10:57
 1/7 nemma ***** válasza:

"1-2 ms-re elmegy a kép aztán vissza jön "


1-2 ms (milisec) képkiesést a büdös életben nem fogsz észrevenni...

Amúgy túl kevés az info. Milyen gyakran, napjában hányszor? stb.

2016. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ms helyett másodperc akart lenni. Tegnap óta csinálja. Tegnap 3-szor változó időközönként. Illetve ma is 1-szer.
2016. dec. 21. 11:11
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig frissítettem már az nvidia drivert illetve a intel hd graphics drivert is de ugyanaz
2016. dec. 21. 11:17
 4/7 A kérdező kommentje:
illetve azt is észrevettem hogyha van egy elsötétülés akkor egy program se áll le csak az Origin. Talán ez okozhatja?
2016. dec. 21. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a monitorodból ki van lazulva a kábel. Ellenőrizd hogy a monitorba mindkettő (táp és video) kábel is rendesen van-e rögzítve, illetve a géped video kimeneténél is ugyanezt.
2016. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csiknálja a kissebbik monitor,nagy esélyjel ugyanaz a problémád,mint nekem : érintkezési hiba, laza kábel,esetleg oxidáció.
2016. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most ki húztam aztán újra bedugtam majd kiderül ez volt-e a probléma
2016. dec. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!