Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt laptop vásárlásnál...

MuSky kérdése:

Használt laptop vásárlásnál mire figyelnétek?

Figyelt kérdés

olyan software-eket amik ellenőrzik pl a HDD meg az SSD vagy akár az aksi állapotát.


de az lenne nagy előny ha van belőlük portable verzió vagy akár online.


ezen kívül még mit tudnék ellenőrizni mielőtt megveszem?



2016. dec. 26. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:

egyébként egy Lenovo Ideapad Y700 lenne az 265ezerért 256-os ssd-vel meg 16GB rammal.

van még 1 évnyi szervizgarancia hozzá


pl a computer imperiumon 320-ba kerülne ez a konfig.


szerintetek megéri?

2016. dec. 26. 10:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak különböző trükkök. Én speciel ha megyek gépet javítani, mindig viszek magammal egy Linux Live rendszert. Bedugod, elindul a rendszer a pendrive-ról és megnézed amit akarsz.


Ajánlom az Ubuntu rendszert erre a célra.


...a megéri dologra...265 ezer kemény magyar forintért biztos nem vennék használt gépet, szervízgarancia ide vagy oda. Vagy kompromisszumosan vennék ebben az árban egy másfajta gépet, vagy hozzádobnám és megvenném újonnan.


..Amire érdemes figyelni...melegedés, kijelző, aksi, portok( mind működik e) HDD. Magyarán mindenre :)

2016. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A videokártya minimum GTX 970M vagy GTX 1060m legyen.
2016. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a 1060m mar letezik?

azt hallottam a mostani laptopokban teljes erteku 1060 van es a 1060 meg csak most fog majd megjelenni.


de utana neztem es mar osz elejen kijott hivatalosan szoval ebben mar egyaltalan nem vagyok biztos

2016. dec. 26. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!