Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort ajánlotok?

Milyen processzort ajánlotok?

Figyelt kérdés
RX460 4GB-os videókártyám van processzort és alaplapot újítok.Olyan processzor kéne ami kihajtja.Intel/AMD nem számít nem vagyok egyik párton se.Tápot is írhattok mert a mostani valami kínai és olyan kéne ami megbízható.Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 9. 14:20
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
80%
i3-6100 elég lesz.
2017. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a minimum igaz?Mert ha intel akkor én már legalább egy i5re gondoltam.
2017. jan. 9. 15:05
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Vehetsz azt is, ha van pénzed, de ez a kártya nem akkora durranás. Kivéve persze ha olyan dolgokat csinálsz, ami inkább a CPU teljesítményét igényli.
2017. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tapasztalni jelentős különbséget i3-6100 és i5-6400 között még GTX1080-nal se. Hát még RX460 mellett...
2017. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak egészen processzorigényes játékok, pl. stratégiai játékok, ahol ha meggebedsz se megy 60-70% fölé a VGA, de a proci izzik. Ezért úgy gondolom, hogy a processzornak nem csak akkorának kell lennie, hogy maxra hajtsa a VGA-t, hanem akkorának, amekkora csak belefér a pénztárcádba. Nincs is annál idegesítőbb, mikor lötyög a VGA, majd elalszik, de a játék szaggat. Ez persze ritka, de ha stratégiázol, belefuthatsz ebbe. CS:GO esetén nyilván a VGA lesz a fontos.
2017. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyen i5-6400 egy corsair cx430 táppal. (Vagy be quiet! valamelyik jobb darabja)
2017. jan. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!