Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CS:GO-ban miért fogok körbe?...

CS:GO-ban miért fogok körbe? (ne adj isten még fel is nézek) mi lehet ennek az oka? mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

KODIAK nak a honlapján az egyik videójában beszélt erröl,de csak annyit mondott hogy akkor csinál ilyet ha magas a DPI? vagy a Sensi?(erre sajna már nem emlékszem)

a probléma csak az hogy egyébként alacsonnyal játszom ami kb 400dpi 3.000 sensit jelent.

3 egérrel is kiprobáltam és mindeggyiknél produkált hasonlót. RAT7 ,Steelseries Sensei, trust gx25

nem mindig csinálja de ha azt akarom hogy produkálja akkor általába elég ha csak jobbra barra billegtetem az egeret.



#egér #forgó #CS:GO #fel nézek
2017. jan. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

gamepad(kontroller) nincs bedugva a gépbe?

Beállításokban ha jól emlékszem van 180 fokos mód, amivel megfordít, nincs bekapcsolva?

2017. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egy razer orbwaver 1 kezes billentyüzet van amit asszem játékvezérlönek is lát a win.

mielött ezt használtam volna akkr is csinálta már.

nem tudok róla hogy be van e kapcsolva és az az igazság nem is tudom hogy hol kellene ezt keresnem.

2017. jan. 9. 14:57
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy csak a GO ban csinálja a win ben nem.
2017. jan. 9. 15:02
 4/5 A kérdező kommentje:

esetleg okozhaz ijen problémát az egér pad is?

bár mint mondtam csak CS:GO ban CSinálja.

2017. jan. 9. 15:13
 5/5 Panda Péter ***** válasza:

ilyesmire gondolsz? https://www.youtube.com/watch?v=zbQv6P-oh-0


ha igen, akkor az a gond, hogy az egér szenzora nem tudja lekezelni a rántás sebességét. ez ugye főleg low sense-nél jön elő, ahol nagyobbakat is rántasz adott esetben. normálisabb szenzorok le tudják kezelni, a top szenzorok még úgy is, ha ferdén indítod a flick-et, ahogy a fickó a videóban.

2017. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!