Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer laptopot vegyek?

Milyen gamer laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Asus-t vagy msi t szeretnék! Többi márka is de amiket néztem azok nem tetszenek a keret 370 000 Ft és elvárások thunderbolt 3 és i7 6700 vagy i7 7700hq (ami még nem elterjedt de jönnek asus laptopok ameik ebbe az lesz)!! 970m (lehetőleg 6gb de jó a 3gb is) a gtx 1050 jobb mint a 970m?? Vay 1060 980m vagy jobb lehetőleg ne legyen nagyon vékony legalább 3 centi hogy megbízható legyen a hűtés.. Többi az már mindegy!!

2017. jan. 15. 00:27
 1/8 Panda Péter ***** válasza:
biztos le leszek hurrogva, de sztem lehetőleg semmilyent. ennyi pénzből olyan bika asztalit kapsz amitől besírsz. ráadásul annyi kompromisszumot sem kell kötnöd, mint laptopnál. cserébe csak a hordozhatóságot bukod.
2017. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Asus/MSI honlapján nézz szét, bár ebben a kategóriában inkább az Alienware/Razer környékén lenne érdemes nézelődni. Azok kifejezetten játékra szánt laptopokat csinálnak.


Megkeresed a legjobbat, ami a keretbe belefér, és megveszed. Laptopnál kevésbé van lehetőséged összeállítani a komponenseket.


Egyébként az elsőnek igaza van, egy asztali gép meg egy gagyi netező laptop sokkal olcsóbb lenne, jobb teljesítményt nyújtana, plusz maradna pénz sörre is, de te tudod. Ha pl. kollégium és otthon között kell hurcolni, akkor érthető az igény.

2017. jan. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már játszani akarsz laptopon, akkor egy ilyesmi talán megálja a helyét:

[link]

Haha:D

De az ára miatt felejtős.


Akkor inkább egy kisebb méretű összezsúfolt kis gépet vennék, ami elfér egy hátizsákban. De azért jó, mert minden olyan van benne, mint egy sima asztali gépbe. Szóval a méret miatt nem lesz gyengébb.

Ugyan ezen a YT csatornán láttam azt is. Ott megtalálod.

2017. jan. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy ne vegyél ilyen célra laptopot.

A "nagyon vékony", és a "jó hűtés" eleve üti egymást.

2017. jan. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de azért kellene laptop mert kollégista vagyok és otthon elég keveset vagyok ezért szükséges egy erős laptop..
2017. jan. 15. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt már írtam én is. Szajkó vagy talán? Madaraknak nem jár laptop!!!
2017. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várd meg a 1060m-es laptopokat míg bejönnek és lemegy az áruk
2017. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panda Péter ***** válasza:
talán jobb is ha a koliba nem fogsz tudni játszani, a jegyeid megköszönik majd :D
2017. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!