Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Egyetemre, mindennapos használatra.

Figyelt kérdés

Amire használni szeretném:


Office-használat (Word, Excel, PowerPoint..), filmnézés online, internetezés, zeneletöltés. Másra nem igazán szoktam használni, szóval nem játszok rajta, nem telepítem agyon programokkal, minél egyszerűbb megfelel, de minden nap hordanám egyetemre. Még jobb, ha esetleg kisebb méretű, de az mindegy (mini laptopot nem szeretnék, de úgy tudom leptopok között is van kicsit kisebb/nagyobb, vagy az csak a képernyőméret?? Nagyon nem értek ezekhez.)

Köszi!

19/L



2017. jan. 15. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy lényeges dolgot: ne legyen túl drága, de hosszútávra venném. A mostani laptopom 7 évet kibírt de az utolsó években többször kellett szervizelni, már nem éri meg fenntartani. Szóval minimum 5 évre tervezek vele.. És 100 Ft körül szeretnék, de nem tudom ez mennyire reális, de ennyi van rá félretéve egyelőre, ha nagyon kell még rá tudok szánni.
2017. jan. 15. 11:39
 2/4 BM-Striker ***** válasza:
100%

#1

Nem reális 100-ért, laglább is újonnan.


Ha megbízható gép kell olcsón hosszú távra, vegyél egy használt i5/i7-es üzleti gépet.


[link]

[link]

2017. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is megtaláltam már, és pont ilyet szeretnék és valószínűleg innen. Pontos típusra ajánlata van valakinek? Belekavarodok a keresgetésbe. De köszönöm, ment a zöld az előzőnek!:)
2017. jan. 15. 23:21
 4/4 A kérdező kommentje:
MOst nyitottam csak meg a linkeket, köszi!!! :D :)
2017. jan. 15. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!