Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért laggolnak a játékok (CS...

Miért laggolnak a játékok (CS GO, Dota2) az új laptomomon mikor a régi szar gépemen simán mennek?

Figyelt kérdés

Laptopom adatai:

Proc: amd fx-7500 radeon r7 10 compute cores 4c+6g 2.10GHz

Ram: 16,00 GB (14,9 használható)

Video kari: amd radeon r7 m260dx

win 10 home



2017. jan. 25. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszközillesztő szoftvereket rakd fel/frissítsd, ha még nem tetted.

AMD Crimson Driver, DirectX, Visual C programokat telepítsd.

Windowson: Vezérlőpult -> Energiagazdálkodási lehetőségek -> "Teljesítménycentrikus" lehetőséget válaszd.

2017. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

milyen volt a régi xar gép?


R7 m260 elég gyenge noti videokártya. R7 240 semmirevaló asztali vga kb erősebb nála.

Proci elmegy kategória, azzal nincs gond (tipikus notebook proci szintet hozza).

2017. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden telepítve és frissítve van. És már eddig is teljesítmény centrikusra volt állítva. És nem hiszem hogy csak a nettel van a baj mert offline is akad a cs go.
2017. jan. 25. 09:25
 4/6 A kérdező kommentje:
A régi az tényleg nagyon fos. (persze low grafikán mennek a játékok) De laptopon lowon is meg maxon is ugyan úgy laggol.(semmivel se jobban ha mindent maxra állítok, az ajánlott beállítás is az)
2017. jan. 25. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék , hogy Lenovo Z50-75 laptopról van szó

jól bele nyúltál a szarba , fx 7500 kb a vicc kategória sokat eszik és gyenge főleg csgo és dotára, mobil i3 lazán elveri

Nem véletlen az , hogy amd procis laptopok szinte teljesen eltüntek a piacról , és csak intel van

én a helyedbe visszacseréltetném és vennék valami i5 + 940m laptopot

2017. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Arról a laptopról van szó. De basszus ez olyan idegesítő, direkt megkérdeztem az informatikusunkat mielőtt megvettem ő meg csak hüledezett hogy ez milyen jó és milyen olcsón.. erre tessék megint megszívtam :(
2017. jan. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!