Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen SSD-t érdemes venni?

Milyen SSD-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Hello! SSD-vásárlás előtt állok, Szerintetek milyen márkát érdemes választani? Nekem az SSD Oprendszerre és pár olyan program futatásához kell ami jobban teljesít egy SSD-n. Szerintem 250GB nekem bőven elég, a játékokat egy WD Blue 1TB 64MB cache 7200-as HDD-n tárolom és futtatom.


Nos kinéztem párat de nem tudok dönteni, a sorrend ár szerint van, az ADATA Ultimate a legolcsóbb amit kinéztem, az megfelelne vagy nem?


1: ADATA Ultimate SU800 256GB

2: WD Blue PC SSD 250 GB 2,5"

3: Samsung 850 EVO 250G



#5" #Milyen SSD-t vegyek? #Samsung 850 EVO 250GB #ADATA Ultimate SU800 256GB #WD Blue PC SSD 250 GB 2
2017. jan. 27. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung 850 EVO 250GB. Ezek közül ez a legjobb.
2017. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pillanatnyilag annyira elszálltak az árak, hogy a legolcsóbbat érdemes venni, aminek a sebessége elégséges számodra. Később vehetsz jobbat, ha az árak kicsit normalizálódnak.
2017. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam, meg tudtam is. De ár/érték arányba is jó vagy teljesen tökéletes lenne a ADATA vagy a WD-is? Nekem csak a pénzzel van a gond, ezért nem tudok dönteni. Nem akarok felesleges pénz kidobni ha a többi is van olyan jó.
2017. jan. 27. 18:43
 4/5 A kérdező kommentje:
2 es válaszoló, igen pont ezért kérdeztem hogy akkor még is pénzileg mit érdemes venni? Mert sebességileg egy szinten vannak.
2017. jan. 27. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Samsung-ot ajánlom!
2017. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!