Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen powerbank-et éri megvenni?

Milyen powerbank-et éri megvenni?

Figyelt kérdés
Esetleg hány mAh elég egy napra, milyen gyártó megbízható és megéri-e napelemeset venni?
2017. jan. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy kínából rendelt napelemes van. Az, hogy hány mAh elegendő neked egy napra az felhasználástól függ.
2017. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

2300 mAh a telefonom akkumlátora.

Én egy Asus Zen Powerbank-et néztem 10.000 mAh-s, sok töltésre elég lenne szerintem.

2017. jan. 27. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te így látod megfelelőnek vedd meg azt, de azt is nézd meg, hogy a csatlakozója mennyi áramot tud átadni!
2017. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miben számít,hogy mennyit tud átadni?
2017. jan. 27. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt régebben egy powerbankom a régi telefonomhoz megfelelően feltöltötte a telefonomat. Nem rég vásároltam magamnak egy picivel erősebb telefont amelyet a powerbank nem tud feltölteni!
2017. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a személyes tapasztalatokat!

Így már könnyebb lesz választani.

2017. jan. 27. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elektronikat is fizeted, nyilvan nem csak a 2-3-4 akku cellat, a kinaiakrol pedig altalaban nincs info, hogy 'mechanikus' vagy esetleg van benne szabalyzo es atalakito, utobbi azert fontos, hogyha merul a 'bank' akkor is folyamatosan adja az 5v-ot (kisebb aramerossegre valo atalakitassal), ne pedig 4.5-t vagy kevesebbet, hiszen az karos a keszulekekre nezve.

Na ezert eri meg nem a legolcsobbat venni, es egy kinai par ezer forintos 10000mAh -osnal orulj ha a fele megvan es nem osregi cellak vannak benne.

2017. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
AZ Asus megbízható gyártó nem?
2017. jan. 28. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Asus, Navon jók például. A lényeg hogy ne noname gagyi legyen mert az már kamu amit ráírnak hogy pl. 20.000mAh stb. és veszélyes is lehet.
2017. ápr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!