Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ASUS megbízható laptop márka?

Az ASUS megbízható laptop márka?

Figyelt kérdés
Legfőképpen az érdekelne, jó-e a hűtése, mert játékra használnám (nem ROG széria), meg persze az, hogy nem megy-e könnyen tönkre.

2017. jan. 30. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az ASUS megbízható laptop márka" Típusfüggő

"jó-e a hűtése" típusfüggő

"nem megy-e könnyen tönkre." Erre nem igazán lehet rendes választ adni, mert kinek mi vált be, valaki szidja mint a bokrot, valakinél "csak ilyet", nálam most pont van 1 régebbi gaming series asus laptop, annak a kijelzője halt be pl, de ettől még nem szar! Valaki az Acert szidja, mert , "szar" nekem életem első laptopja is acer volt, amit magamnak csináltam meg, és azóta is működik, aztán vettem erősebbet, de az melegedett mint állat, nem régen vettem még 1-et azzal jelenleg sincs semmi bajom pedig én szinte csak ágyban használom/tam mindet! Összegezve többnyire jók, de mint MINDEN gyártónak nekik is vannak elcseszett dolgaik!

2017. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy X751LB-m, kvára elégedett vagyok vele, igaz bővítettem a RAMot 8GB-ra, és tettem beel egy SSD-t, játékra is használom, nagyon csendesen megy, túlmelegedés nem volt, Witcher 3mal sem, pedig erősebb gép kellene alá, stabilan nyomtam rajta 4-5 órákat. Szállítást is bírja, tavaly május óta van meg.


Első gépem Acer volt, 5742G, 9 éves lesz idén, azzel sincs semmi gond, proci meg videókarit tavaly pasztáztam, mert már nagyon zúgott de nem melegedett túl, pedig a paszta száraz volt mikor szétszedtem.

2017. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik Asus laptopot nézted ki?
2017. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


[link]


Erről lenne szó.

2017. jan. 30. 21:28
 5/5 anonim válasza:
Én egyáltalán nem ajánlom. November közepe óta van nálam egy asus gép,de eddig csak a baj volt vele. Pár napja jött vissza a szervizből, mert ki kellett cserélni benne az akkumulátort, most pedig a hardverrel vannak gondok. Nagyon megbántam hogy asust vettem,de lehet hogy csak nekem sikerült egy selejtes gépet választanom,mindenesetre biztos nem veszek más ilyen márkájú terméket.
2017. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!