Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelő ez a hőmérséklet egy...

Megfelő ez a hőmérséklet egy AMD a10 7850k-nál?

Figyelt kérdés
AIDA64 magonként van hogy 60 Celsius fölött méri az egész cpu pedig van hogy több mint 70.Ez normális?Azért kérdezem mert nagyon gyakran fagy játék közben és én kb 4-5 éves játékokkal játszok.Eddig nem volt ilyen probléma még nyáron se és próbálok rájönni hogy a processzor vagy a táp a ludas.

2017. febr. 5. 12:27
 1/8 Bandi1214 ***** válasza:
75%
Milyen táp? Mikor pasztáztad a géped?
2017. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tápegységről fogalmam nincs még nem nyitottam fel a gépet,még nagyon régen lett összerakva azóta ritkán ilyen számítógép üzlet által lett újítva és ebből adódóan nem tudom hogy pásztázva is mikor lett.Utoljára 2014-ben lett újítva a gép így az a sejtésem hogy akkor lett.
2017. febr. 5. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:

"...a processzor vagy a táp a ludas."

Az első, hogy a táp normális legyen egy gépben. (ki tudja, milyen 6-8 éves tápod van, lehet hogy már a végét járja)

A pasztázás meg már erősen esedékes lenne...

2017. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idő alatt már megérett a portalanításra, és az újrapasztázásra, főleg ha a gyári hűtőt használod. Ha az IGP-t használod játékra, lehet, hogy egy driverfrissítés megoldja a problémádat, ami a fagyást illeti.


Ezek a hőmérsékleti értékek nem tűnnek kirívónak, a fagyás nem emiatt van, legfeljebb visszaveszi az órajelet, hacsak nem piszkáltad a gyári beállításait.

2017. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
..természetesen a terhelés alatti hőmérsékletet értem nem kirívónak...
2017. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Drivert frissítettem legjobb tudomásom szerint de az akkor se magyarázat arra hogy újraindítás után miért nem hajlandó bootolni.
2017. febr. 5. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Meddig jut el a bootolás alatt? Csipog, avagy sem, ventik pörögnek,de nem tölt a rendszer, esetlegesen videójel sincsen. Vagy tölt a rendszer és egyszer csak letérdel...


Tápod típusát meg tudod nézni? Merevlemez kondíciója?


[link]


Esetlegesen egy terheléstesztet is el lehetne végezni


[link]


A cpu terhelés rész, van az AIDA-ban is.


Kellene még infó, mert ez kevés. A rendszeredet is leírhatod.

2017. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Merevlemez tökéletes állapotban van.Megnéztem a tápot és ez egy power lc420h12,nem értek annyira hozzá de van egy sanda gyanum hogy ez a probléma forrása.

Amikor nem bootol az három formában nyilvánul meg van mikor felpörögnek a ventik pittyen egyet majd leáll,van mikor kb 6-7 másodpercig pörög a venti aztán leáll és van az első verzió pittyenés nélkül csak akkor még a monitor is bekapcsol.

2017. febr. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!