Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a Windowst...

Hogyan lehet a Windowst eltávolítani véglegesen a pendrive-ról?

Figyelt kérdés
A windows 10 bootolásra használtam a pendrive-ot arra töltöttem le a hivatalos oldalról. A probléma most az, hogy a gép csak 32 GB-ot ismer fel nem 64-et ami a pendrive valódi mérete. Formázást próbáltam az alapértelmezett beállításokkal is és a probléma még mindig fennáll! Valaki segít, hogy hogyan tudnám ismét használni a pendrive-ot normális méret szerint
2017. febr. 6. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Előtte látta valaha is a 64-et?
2017. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondjuk nem 64-et 62 egész valamennyit.
2017. febr. 6. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet újra kellene partícionálni. A lemezkezelőben megnézted?
2017. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Meg van a hiányzó adattároló rész. A gond csak az, hogy két külön álló partícióként kezeli, így néz ki:

[link]


A második partíciót nem tudom formázni. Az elsőt pedig már leformáztam.

2017. febr. 7. 07:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam azt amit a 3-as válaszoló küldött. Most az a baj, hogy az egész tárhelyet meghajtónak érzékeli a gép.....
2017. febr. 7. 08:08
 7/9 AntZ ***** válasza:
Az a baj, hogy a windows fat32 fájl rendszert csak 32 gb méretben particionál. Külső programmal lehet csak nagyobb méretűre formázni, pl easeus partition master, vagy formázd ntfs-re.
2017. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat megoldódott! A harmadik válaszoló megoldási javaslata után az USB újraformázása NFTS-re végre megoldotta a problémát.
2017. febr. 7. 11:19
 9/9 AntZ ***** válasza:
Szívesen!
2017. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!