Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot tudnatok ajanlani?

Laptopot tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Foleg munkara lenne a laptop. Programozas es grefikus feladatok elvegzesere vennem es persze minennapi dolgokra(netezes, filmnezes, stb). Egyetemen vagyok es a mostani laptopom mar gyengelkedik, ezert szeretnek ujat venni. Max. 220 ezer ft lenne ra a keretem. Tudnatok ar/ertek aranyba ugy a szenpontoknak megfelelo laptopot ajanlani?
2017. febr. 15. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elsősorban néhány támpontot mondanék inkább. Ha az ár/érték arányt vesszük alapul akkor szerintem amiben érdemes gondolkodni az Asus vagy Lenovo, bár a jelenlegi piacot nézve egyre inkább halványul a különbség a márkák közt.

Ha bármilyen grafikus feladatot tervezel akkor nem árt ha van egy dedikált videó kártya a processzorba integrált intel HD kártyán kívül is.

8GB RAM alatt szerintem már nem érdemes egyáltalán gondolkodni mert a tervező programok, de akár egy-két fejlesztői környezet is nagyon szívesen bezabálja a RAM-ot ha programozásról van szó.

Példának itt van egy gép.

[link]

De a fent említett célokra igazából ilyen árkategóriában szinte mindegyik megfelel.

2017. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

[link]

4 magos proci,tűrhető vga:ha belefér az keretbe akkor ezt javaslom.

2017. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Elrol mit gondoltok?

2017. febr. 16. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:

1milkonál kezdödik grafikai tervezös , nvidia quadro videokártya . core i7 6700HQ,16GB ddr4


[link]

laptopot nem vennék grafikai tervezésre mert gyenge mint harmat PChez képest az integrált videokártya

2017. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az nem rossz, de Acerrel garancia időn túlra ne nagyon tervezz.
2017. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!