Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPS glow meddig normális? Az...

IPS glow meddig normális? Az a "baja"?

Figyelt kérdés

Vettem egy notebookot januárban (ROG), a színeket szépen megjeleníti, csak a feketével van némi probléma de az se az egész felületen. IPS glowra gondoltam. Csak azt nem tudom, hogy ez még a "nincs ennek semmi baja" kategóriába sorolható e.

[link]

Az alja az nem ilyen, de a felső rész az teljesen így néz ki. Ha böngészek vagy játszok nem zavar, filmnézésnél szembetűnőbb. Nem nyomkodtam, nem lett megerőltetve.



2017. febr. 17. 10:52
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. febr. 17. 10:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a technológia velejárója, nem tudsz mit csinálni, kérheted a cserét, de semmi sem garantálja hogy amit kapnál jobb lenne(ha cserélik egyáltalán, boltja\embere válogatja). Ha végre leváltja az oled az ips t megszűnik ez a probléma is, de addig sajnos csak reménykedni lehet hogy a panel ami épp neked jut kevésbé szenved ettől a problémától.
2017. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nem kell pánikolnom miatta
2017. febr. 17. 11:00
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :3
2017. febr. 17. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!