Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot érdemesebb...

Melyik laptopot érdemesebb megvennem? Asus Zenbook UX305UA (i7/8/256gb) --VS-- MacBook Air 2016 (i5/8/128gb)

Figyelt kérdés

[link]

Ez a zenbook



2017. febr. 19. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, mire kell. De én a laptop vásárlást azzal kezdeném, hogy utánaolvasok a boltoknak, nehogy aztán meglepetés legyen a végén. Ha nem hivatalos forgalmazó által behozott gépet veszel, akkor nem lesz érvényes rá a garancia. És vannak boltok, amik ilyen szürkeimportos gépekre specializálódtak.
2017. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A digprime megbízható?
2017. febr. 20. 23:00
 3/5 anonim válasza:
100%
Játszol? Ha igen akkor windows, de általános felhasználásra mindkettő jó, de a mac felhasználói élménye teljesen más :) de elnézve ezt a zenbook-ot nem játékra szánod, ha nem sajnálod a pénzt akkor jó a mac, érdemes 2015-öst nézni a portok miatt (attól hogy 2015 még zsír új, nekem is az van és imádom)
2017. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem játékra szánom. Igazából a zenbook sem olcsó, de max 300e Ft-ot költenék laptopra. Ami nekem fontos, hogy kényelmes és lag mentes legyen a használat, és gördülékeny. Több programot egyszerre használatát is bírja (pl sok fül egyszerre chrome-on, háttérben Word, VLC, stb). Pár unaloműző játék azért fusson rajta, pl Rise of Nations
2017. febr. 21. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mac
2017. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!